Prieš registruojantis ar naudojantis tinklapio dalimis, skirtomis registruotiems lankytojams, prasome atidžiai perskaityti šias sąlygas.

1. BENDROSIOS NUOSTATOS
1.1.UAB “Fructus Artis” (toliau vadinama “Fructus Artis”) suteikia Jums galimybę naudotis Fructus Artis tinklapio adresu www.fructusartis.com (toliau vadinamo “Tinklapiu”) dalimis, skirtomis registruotiems lankytojams, vadovaujantis žemiau nurodytomis Registruotų lankytojų naudojimosi taisyklėmis (toliau vadinamomis “Taisyklėmis”).


1.2. Naudodamiesi Tinklapio dalimis, skirtomis registruotiems lankytojams, Jūs sutinkate laikytis šių Taisyklių bei Tinklapio naudojimo sąlygų, kurios laikomos šių Taisyklių sudėtine dalimi (toliau vadinamų „Sąlygomis“). Jei Jūs nesutinkate laikytis šių Taisyklių ar Sąlygų, prašome nesinaudoti Tinklapiu.

1.3. Fructus Artis pasilieka sau teisę keisti šias Taisykles ar Sąlygas iš dalies ar visiškai bet kuriuo metu be jokio išankstinio įspėjimo. Jūs turėtumėte visada pasitikrinti šias Taisykles ar Sąlygas prieš naudodamiesi Tinklapiu ar jo dalimis, skirtomis registruotiems lankytojams. Jūsų naudojimasis Tinklapiu bei dalimis, skirtomis registruotiems lankytojams, po šių Taisyklių ir/ar Sąlygų pakeitimo reiškia, kad Jūs sutinkate su tokiais pakeitimais.


2. REGISTRACIJA
2.1. Registruodamiesi kaip registruotas lankytojas bei naudodamiesi šio Tinklapio dalimis, skirtomis registruotiems lankytojams, Jūs patvirtinate kad esate visiškai veiksnus ir teisnus fizinis asmuo, vyresnis nei 18 metų, kurio veiksnumas nėra jokiu būdu apribotas.

2.2. Registruojantis Jums yra atidaroma registruoto lankytojo sąskaita ir suteikiamas Jūsų pasirinktas vartotojo prisijungimo vardas ir slaptažodis, už kurių saugumą Jūs esate visiškai atsakingas. Fructus Artis neprisiima jokios atsakomybės dėl trečiųjų asmenų Jūsų prisijungimo vardo ar slaptažodžio neteisėto naudojimo.


3. PREKIŲ UŽSAKYMAS IR UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS
3.1. Norėdami užsakyti išsirinktą prekę, paspauskite mygtuką [Į KREPŠELĮ], esantį šalia prekės nuotraukos. Tuomet prekė atsidurs Jūsų prekių krepšelyje, kurio vertė atnaujinama ir parodoma kiekvieną kartą, kai į jį įdedate naują prekę. Savo prekių krepšelio vertę galite kontroliuoti beveik bet kurioje Tinklapio vietoje. Tereikia paspausti puslapio viršuje esančią ikoną [KREPŠELIS] ir ekrane pateikiama informacija apie prekes esančias krepšelyje: pavadinimas, užsakytas vienetų skaičius, bendra Jūsų pirkinių vertė (be pristatymo išlaidų). Egzempliorių skaičių galite pakeisti, įrašę norimą skaičių į lauką, jei prekė ar kūrinys nėra unikalus. Jei prekė ar kūrinys yra unikalūs, kiekio pakeisti negalėsite. Kad sistema automatiškai atnaujina Jūsų pirkimo duomenis. Paspaudę mygtuką [PAŠALINTI], atsisakote tos prekės, t.y. išimate ją iš prekių krepšelio. Pageidaujate baigti pirkimą? Spauskite mygtuką [PERŽIŪRĖTI] esanti krepšelio puslapio apačioje.

3.2. Jei apsisprendėte pirkti prekes, esančias Jūsų prekių krepšelyje, siekdami patvirtinti užsakymą spauskite [PERŽIŪRĖTI]. Jei pageidaujate, gali įvesti pastabas specialiame laukelyje [KOMENTARAI].

3.3. Patvirtinę užsakymą laukite Fructus Artis užsakymo patvirtinimo savo elektroninio pašto adresu, kuris Jums bus atsiųstas per vieną darbo dieną.

3.4. Gavę Fructus Artis žinutę-patvirtinimą Jūs turite sumokėti joje nurodytą sumą vienu iš pasirinktų atsiskaitymo metodų nurodydami užsakymo numerį. Sutartis tarp Jūsų ir Fructus Artis yra laikoma sudaryta Fructus Artis gavus visą apmokėjimą už užsakymą. Jei žinutėje-patvirtinime nurodyta neteisinga informacija, prašome apie tai informuoti Fructus Artis elektroniniu paštu atsakant į Fructus Artis žinutę-patvirtinimą [KONTAKTAI]

3.5. Prekės, nurodytos Jūsų užsakyme, yra rezervuojamos Jums iki Fructus Artis žinutėje-patvirtinime nurodyto rezervacijos laikotarpio pabaigos. Jei per nurodytą terminą nėra gaunamas Jūsų apmokėjimas už užsakytas prekes, rezervacija pasibaigia.


4. UŽSAKYMO VYKDYMAS IR PRISTATYMAS
4.1. Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą už užsakytas prekes, t.y. visą (be jokių atskaitymų ir/ar kitokių mokesčių, pvz., banko ir t.t.) Fructus Artis žinutėje-patvirtinime nurodytą sumą įskaičius į Fructus Artis banko sąskaitą, nebent yra pasirinktas atsiskaitymas grynaisiais pinigais pristatymo metu.

4.2. Jūsų užsakymas yra išsiunčiamas per 2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo. Jūs galite atšaukti užsakymą iki jo išsiuntimo informuodami apie tai Fructus Artis telefonu ir elektroniniu laišku, tokiu atveju Jums bus grąžinama sumokėta suma atskaičius iš jos administravimo mokestį, nurodytą 5 dalyje.

4.3. Užsakymas yra pristatomas Fructus Artis žinutėje-patvirtinime nurodytu adresu. Užsakymo pristatymo terminas gali būti nuo 1 iki 10 dienų priklausomai nuo pristatymo vietos. Daugiau informacijos žiūrėkite šių Taisyklių 7 dalyje „Pristatymas“.

4.4. Jūs galite išsiųsti užsakymą ne tik savo adresu, bet ir kaip dovaną kitam asmeniui jo adresu. Tada, pildant pristatymo duomenys, reikės nurodyti to žmogaus vardą, pavardę ir adresą. Ši galimybė neteikiama tais atvejais, kai yra pasirinktas atsiskaitymas grynaisiais pinigais pristatymo metu.


5. APMOKĖJIMAS IR ĮKAINIAI
5.1. Daugiau informacijos apie apmokėjimą už prekes/užsakymą žiūrėkite [APMOKEJIMO METODAI].

5.2. Prekės vieneto kaina be papildomų išlaidų yra pateikiama prie kiekvienos prekės.

5.3. Visų užsakytų prekių kainą be papildomų išlaidų galite pasitikrinti prekių krepšelyje, kaip aprašyta 3.1 punkte.

5.4. Viso konkretaus užsakymo kainą su visomis papildomomis išlaidomis, tokiomis kaip pristatymas ir įpakavimas, yra pateikiama Fructus Artis žinutėje-patvirtinime. Atkreipiame dėmesį, kad viso užsakymo kaina neapima tokių mokesčių, kurie taikomi įvežant prekes į užsienio valstybes (pvz., muitai ir pan.), kuriuos turi susimokėti prekių gavėjas ir už kuriuos Fructus Artis nėra atsakinga.

5.5. Tuo atveju, jei užsakymą atšaukėte prieš jį išsiunčiant po Jūsų apmokėjimo gavimo, Fructus Artis grąžins sumokėtą užsakymo kainą į Jūsų nurodytą banko sąskaitą išskaičiavusi administravimo mokestį, lygų 1% nuo bendros užsakymo vertės be papildomų išlaidų, bet ne mažiau nei 50 litų ir ne daugiau nei 100 litų.


6. PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS
6.1. Jūs turite teisę gražinti visą užsakymą ar atskiras jame esančias prekes, išskyrus juvelyrinius dirbinius iš tauriųjų metalų bei perlų ir brangakmenių, per 7 darbo dienas nuo užsakymo gavimo su sąlyga, kad prekių įpakavimas nepažeistas. Ant grąžinamų prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "Grąžinimas". Fructus Artis garantuoja sumokėtos vertės grąžinimą, tačiau užsakymo ar atskirų prekių grąžinimo išlaidos nėra grąžinamos. Taip pat už prekių išsiuntimą atgal mokate Jūs. Grąžinama prekė privalo būti apdrausta kurjerinės kompanijos arba draudėjo tikrosios vertės sumai. Grąžinimas vykdomas adresu: [KONTAKTAI].

6.2. Jeigu gaunate nekokybišką prekę arba užsakymas pristatymo metu yra pažeistas, iš karto informuokite apie tai kurjerį. Pažeistą užsakymą gražinkite iš karto, nekokybiškas prekes galite grąžinti ir vėliau, tačiau pasinaudodami Jums siuntinį pristačiusios kurjerio tarnybos paslaugomis. Prekės su asmenine monograma arba pagamintos pagal specialų užsakymą atgal negrąžinamos. Grąžinama prekė privalo būti apdrausta kurjerinės kompanijos arba draudėjo tikrosios vertės sumai. Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą moka Fructus Artis. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "Skundas". Fructus Artis nekokybišką prekę pakeis į analogišką kokybišką, o jeigu tokios galimybės neturės, tada pasiūlys kitą tos pačios vertės arba grąžins sumokėtus pinigus. Nekokybiškas prekes siųskite adresu: [KONTAKTAI].


7. PRISTATYMAS
7.1. Pristatymo laikas ir kaina priklauso nuo pristatymo adreso: Lietuvoje (Vilniuje ar kitame mieste) bei užsienio valstybėje. Tikslus pristatymo laikas ir kaina, įskaitant draudimą, bus nurodyti Fructus Artis žinutėje-patvirtinime.

7.2. Nebent nurodyta kitaip, Tinklapyje pateikiama informacija apie prekes yra skirta pardavimui prekių ir gaminių, esančių Lietuvos Respublikoje. Fructus Artis negarantuoja, kad šiame Tinklapyje pateikiama informacija, taip pat šiame Tinklapyje siūlomos prekės ir gaminiai tinka naudojimui kitose teritorijose. Asmenys, naudojantys Tinklapį ar užsakantys prekes ir gaminius per šį Tinklapį iš kitų teritorijų (t.y. ne iš Lietuvos Respublikos), tai daro savo rizika ir patys atsako už vietinių įstatymų bei kitų teisės aktų laikymąsi, jei tokie vietiniai įstatymai yra taikomi, įskaitant, bet neapsiribojant importo, įvežimo, deklaravimo, taikomų mokesčių bei rinkliavų mokėjimo, naudojimo ir kitas taisykles.

Elektroninės parduotuvės kūrimas: evispakiekis:
0 vnt.
viso:
0 EUR
valiuta:
EUR USD LTL
Raktiniai žodžiai:
rašmenys vaizdo stilizacija faktūra kompozicijos vientisumas tekstilininke stiklas asimetrija ažūras dydis kraklė simetrija atvaizdai optinės iliuzijos koloritas bronza medis tekstūra ritmas niuansas šviesa metalas dekoras aliuminis ornamentas sidabras dinamika statika šešėlis kartotė spalva tekstilė tapatybė varis audimas dėmė proporcijos geležis formos tektonika kontrastas dissimetrija